09 / 21 / 2024
Новини Свят Олимпийска шампионка Ярослава Магучих ще се омъжи за годеника си Назар

Олимпийска шампионка Ярослава Магучих ще се омъжи за годеника си Назар

0 коментари
Ярослава Магучих

Украинската състезателка по скок на височина, олимпийска шампионка Ярослава Магучих, която подобри рекорда на Стефка Костадинова, повдигна завесата на личния си живот. Спортистката призна кога ще се омъжи за годеника си Назар, пише УНИАН.

Избраникът на 22-годишната хубавица й предложи брак през ноември миналата година. Двойката обаче не бързаше да организира сватба. Магучих каза, че първо трябва да се представи добре на Олимпийските игри в Париж през 2024 г. и едва тогава може да мисли за брак.

Ярослава удържа на думата си и стана

златен медалист

на Олимпиадата в скока на височина. Но дори и сега  тя казва, че все още не е готова за брак. Предстоят й още три старта, кога време за сватби. Толкова състезания има.

Ярослава и Назар обсъждат сватбата и вече планират каква ще е тя, но все още не бързат.

„Всъщност не стана по-лесно след Олимпиадата, защото все още има три старта и няма време за почивка, но вече имам мисли, единственото нещо е, че, разбира се, е много трудно да се организира, но

ще опитаме“,

сподели Магучих.

Между другото, Ирина Геращенко също стана олимпийски медалист. Тя зае трето място в състезанието по скок на височина. Магучих преодоля височина от два метра, а Геращенко скочи на 1,95 метра.

Нека си припомним, че по-рано мрежата показа как годеникът на Магучи я посрещна на летището. Човекът беше критикуван от феновете на спортиста.